O klubu

Koncept soukromého Vesnické hudebního klubu vymyslel a v roce 1998 založil Václav Koubek. Harmonikář, básník, herec, režisér, romantik, pábitel… Chtěl vytvořit svobodné místo, kam bude zvát přátele hudebníky, aby zahráli přátelům posluchačům. Začátky klubu byly v Chotěmicích na valníku před hospodou a následovaly do divadla na zámku Červená Lhota. Zprvu jako komorní akce pro pár přátel. Postupně koncerty a všechny aktivity přenesl Václav Koubek do svého statku v Chotěmicích. Zde za 10 let  vytvořil multikulturní místo, kde se celé léto každý víkend schází lidé, spřízněné duše, aby si poslechli dobrou muziku, potkali kamarády, odhodili starosti a našli rovnováhu a harmonii. Od června do září každý pátek a sobotu tak můžete slyšet kapely známé, hodně známé… ale i skoro neznámé… a všichni budou hrát s nadšením a s láskou k místu. Za poslední roky zde vznikly tři bary a venkovní gril, kde Vám po celý víkend zajistíme dostatek dobrého jídla a pití. Naši kuchaři a barmanky se o Vás rádi postarají! Od snídaně… po snídani. Je to místo, kde se lidé navzájem respektují, stejně tak jako se snaží respektovat okolí klubu, jeho sousedy a život ve vesnici… respektujte ho prosím také. Žádáme vás tedy, abyste parkovali na vyhrazeném parkovišti , chovali se ohleduplně ke svému okolí, ctili vesnici i přírodu kolem ní… děkujeme.

Comgate payments